- Dziś w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania.
- Dziś po mszy św. o 11.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
- Parafia organizuje wspólne wyjście do kina na film „Maryja . Matka Papieża” zapisy w kancelarii.
- W środę 29 kwietnia święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy, dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej, obchodzony w rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau.
- W czwartek 30 kwietnia podczas Mszy św. o 18.00, o. bp Piotr Kleszcz udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Próba i spowiedź przed bierzmowaniem w środę o 18.30.
- W piątek rozpoczynamy miesiąc maj, szczególnie poświęcony NMP, nabożeństwo majowe w naszej świątyni od poniedziałku do piątku o 17.00 a w sobotę i niedzielę o 17.30.
- W Pierwszy piątek miesiąca Msza św. wynagradzająca NSJ o 8.00, odwiedziny chorych od 9.30.
- W tym roku 3 maj przypada w Niedzielę Wielkanocną, Dykasteria Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów przeniosła Uroczystość Królowej Polski na sobotę 2 maja. Tego dnia będzie dodatkowa msza św. o godz. 10.00 i odnowienie Aktu oddania się Narodu Polskiego NMP.
- W poniedziałek 27 kwietnia, w klasztorze Pasjonistów w Sadowiu, rozpocznie się kapituła polskiej Prowincji Pasjonistów, która dokona wyboru nowych władz oraz nada kierunek prowincji na najbliższe 4 lata. Prosimy parafian o modlitwę o dokonanie mądrych wyborów.